Latest Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Home
  •  
  • Away
  • Referee
  • Comment
  • 14:30
  • Burnaby Lake
  • Burnaby Lake
  • V
  • Winner QF 2
  • Semi Final 1
  • Venue: Burnaby Lake
  • 14:30
  • UBC
  • UBC
  • V
  • Winner QF 1
  • Semi Final 2
  • Venue: UBC
  • 12:45
  • Burnaby Lake
  • Burnaby Lake
  • V
  • Winner QF 2
  • Semi Final 1
  • Venue: Burnaby Lake
  • 12:45
  • U Of Victoria
  • U Of Victoria
  • V
  • Winner QF 1
  • Semi Final 2
  • Venue: U Of Victoria
  • 14:30
  • South Surrey Ath Pk
  • Bayside
  • V
  • United
  • Semi Final 1
  • Venue: South Surrey Ath Pk
  • 14:30
  • Sullivan Heights
  • Surrey Beavers AA
  • V
  • Abbotsford
  • Semi Final 2
  • Venue: Sullivan Heights
  • 12:45
  • Crush Crescent
  • Langley
  • V
  • Winner QF 1
  • Semi Final 1
  • Venue: Crush Crescent
  • 12:45
  • TBC
  • Winner QF 2
  • V
  • Seed 3
  • Semi Final 2
  • Venue: TBC
  • 12:45
  • Seed 1
  • Seed 1
  • V
  • Seed 3
  • Semi Final 1
  • Venue: Seed 1
  • 12:45
  • Seed 2
  • Seed 2
  • V
  • Westshore
  • Semi Final 2
  • Venue: Seed 2
  • 12:45
  • Klahanie Park
  • Capilano
  • V
  • Castaway Wanderers
  • Semi Final 2
  • Venue: Klahanie Park
  • 12:45
  • Juan De Fuca
  • Westshore
  • V
  • Seattle
  • Semi Final 1
  • Venue: Juan De Fuca
  • 11:15
  • Exhibition Park
  • Abbotsford
  • V
  • Winner QF 2
  • Semi Final 1
  • Venue: Exhibition Park
  • 11:15
  • May Bennett Pioneer
  • Nanaimo
  • V
  • Winner QF 1
  • Semi Final 2
  • Venue: May Bennett Pioneer
  • 11:15
  • Klahanie Park
  • Capilano
  • V
  • Bayside
  • Semi Final 1
  • Venue: Klahanie Park
  • 11:15
  • TBC
  • Scribes
  • V
  • Ridge Meadows
  • Semi Final 2
  • Venue: TBC
  • 16:30
  • Burnaby Lake
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Burnaby Lake
  • 14:30
  • Winner SF 1
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Winner SF 1
  • 14:30
  • Winner SF 1
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Winner SF 1
  • 12:45
  • Burnaby Lake
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Venue: Burnaby Lake
  • 12:45
  • Burnaby Lake
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Burnaby Lake
  • 14:30
  • Burnaby Lake
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Burnaby Lake
  • 11:15
  • Burnaby Lake
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Burnaby Lake
  • 11:15
  • Winner SF 1
  • Winner SF 1
  • V
  • Winner SF 2
  • Final
  • Venue: Winner SF 1
  • 10:30
  • Juan De Fuca
  • Vancouver Island Tide
  • V
  • Fraser Valley
  • Venue: Juan De Fuca
  • 13:30
  • Vancouver Island Tide
  • Vancouver Island Tide
  • V
  • North Island Tsunami
  • Venue: Vancouver Island Tide
  • 12:00
  • Juan De Fuca
  • Vancouver Island Tide
  • V
  • Vancouver
  • Round 1 Aggregate
  • Venue: Juan De Fuca
  • 11:15
  • Klahanie Park
  • Vancouver
  • V
  • Fraser Valley
  • Venue: Klahanie Park
  • 14:45
  • Vancouver
  • Vancouver
  • V
  • North Island Tsunami
  • Venue: Vancouver
  • 13:00
  • Klahanie Park
  • Vancouver
  • V
  • Vancouver Island Tide
  • Round 2 Aggregate
  • Venue: Klahanie Park

View a Specific League

Men’s:

Premier League: RegP/O
Premier Reserve: RegP/O
Division 1: Reg – P/O
Division 2: RegP/O
Division 3: Mainland – RegP/O
Division 3: Island – RegP/O
Interior
Okanagan
Kootenay

Women’s:

Premier League: RegP/O
Division 1: RegP/O
Division 2: RegP/O

Age-Grade:

Boys U19 – Mainland
Boys U19 – Island
Boys U16 – Mainland
Boys U16 – Island
Boys U14
Girls – All Divisions

Reg = Regular Season
P/O = Playoff